Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Iowa

Nieruchomość na sprzedaż w Iowa

Iowa w Ameryce jest ograniczona na północy przez State of Minnesota, na zachodzie przez Nebraska i South Dakota, na południe przez Missouri, a na wschodzie przez Wisconsin i Illinois.

Kiedy ktoś szuka nieruchomości na sprzedaż w Iowa, co według niego są prawdopodobnie polami pszenicy, w rzeczywistości stan Hawkeye ma jedne z najbogatszych ziem kraju, co czyni go elektrownią rolniczą. Z ponad 30 milionami akrów pól uprawnych i ponad 92 000 gospodarstw rolnych, Iowa prowadzi kraj w produkcji kukurydzy, soi, wieprzowiny i jaj. Jeszcze bardziej imponujący jest fakt, że rolnik z Iowy dostarcza średnio 154 osoby na całym świecie, a państwo zapewnia 7% żywności w kraju.

Być może nie wiesz, że rolnictwo Iowa jest również ściśle powiązane z zieloną gospodarką energetyczną, biorąc pod uwagę, że państwo jest numerem jeden w produkcji paliw odnawialnych, etanolu i biodiesla, a także numerem jeden w zakresie wykorzystania energii elektrycznej generowanej przez wiatr dla rolnictwa na poziomie 28%. Jednak pomimo tych zapisów, wysokiej klasy produkty obejmują maszyny takie jak traktory, produkowane metale, w tym samoloty, części silników i przetworzonej żywności.

Iowa była miejscem zamieszkania dla centrów danych dla Microsoft, Google i IBM, i ma ponad 76 000 osób zatrudnionych w technologii, a gospodarka Iowa jest bardziej zróżnicowana niż mogłoby się wydawać.

Iowa jest otoczona przez dwie największe rzeki w kraju: Missisipi na wschodzie i Missouri na zachodzie. Graniczy z sześcioma państwami na środkowym zachodzie: Minnesota, Wisconsin, Illinois, Missouri, Nebraska i South Dakota. Pod względem wielkości, Iowa zajmuje 26 miejsce w kraju według obszaru terytorialnego i 30 procent ludności, z nieco ponad 3 milionami ludzi. Na froncie edukacji ponad 90% Iowa ukończyło szkołę średnią, lokując ją

Ceny nieruchomości na sprzedaż w Iowa wahają się w zależności od tego, gdzie chcesz mieszkać. Iowa City jest jednym z najdroższych miast. Jego bogatsza podmiejska dzielnica, Swisher, ma najwyższą średnią wartość domu w tym stanie. Iowa, podobnie jak każdy inny rynek nieruchomości, jest nieprzewidywalna i może z łatwością unosić się co miesiąc, co tydzień lub nawet codziennie.

Państwo zostało dotknięte niedoborem nieruchomości na sprzedaż w stanie Iowa po przystępnych cenach. Chociaż wierzą, że wraz ze wzrostem podaży w ciągu roku średnia cena nieruchomości zacznie się rozluźniać, całkowita podaż będzie nadal niewystarczająca. W 2017 r. Tempo wzrostu domów wyniosło 6%. Jednak liczba ta spadnie, jeśli prognozy ekspertów się spełnią. Wydaje się, że w 2018 roku ceny nieruchomości na sprzedaż w Iowa wzrosną o 4%. Wzrost stóp procentowych na rynku nieruchomości w Iowa to prognoza, która nie jest nowa. Każdego roku szacunki te wydają się znajdować u ekspertów. Wydaje się jednak, że może to stać się rzeczywistością na rok 2018.

Chociaż nie ma gwarancji, że popyt mieszkaniowy zaspokoi popyt na nadchodzący rok, wydaje się, że ceny mogłyby się ustabilizować. To dobre rzeczy dla grup najnowszych kupujących na rynku.

Chociaż nie jest porównywalny do innych dużych miast, takich jak Seattle, Des Moines ma stosunkowo silną gospodarkę i jest miastem, w którym wielu nabywców szuka nieruchomości na sprzedaż w stanie Iowa. Ponieważ Des Moines jest dobrym miejscem do rozpoczęcia działalności gospodarczej, zaobserwował napływ ludzi i oferuje poziom wygody mieszkaniowej, którego nie można znaleźć w innych częściach USA. Ogólnie rzecz biorąc, rynek nieruchomości w Des Moines w stanie Iowa, choć nie radzi sobie tak dobrze, jak w innych częściach kraju, ma się dobrze.

Cedar Rapids to większe średniej wielkości miasto położone w stanie Iowa. Cedar Rapids to druga co do wielkości społeczność w stanie Iowa, z populacją liczącą 131.127 osób i 28 sąsiadujących dzielnic. Jest to dobre miejsce do wyszukiwania nieruchomości na sprzedaż w stanie Iowa.

Ceny domów w Cedar Rapids są zdecydowanie poniżej średniej krajowej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat stawki za domy Cedar Rapids były powyżej średniej.

Jedną z bardzo ważnych rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że są to średnie wskaźniki uznania dla miasta. Poszczególne dzielnice w Cedar Rapids różnią się potencjałem inwestycyjnym, czasami bardzo dużo.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 9552

Sprzedaż Dom, Iowa, Adair County, Des Moines, Des Moines

504,922.53PLN
Sprzedaż
Dom

114 m²
....
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB